Kontakt 

Siedziba Siedlce

ul. Sokołowska 180,
08-110 Siedlce

tel. +48 25 740 30 00
fax. +48 25 740 30 01

Pracujemy w godzinach:

pon.-pt. 8:30 - 16:30
sob.-nd. wolne

 Zespół Firmowe Gadżety 
Emilia Puścian
Emilia Puścian
Key Account Manager
tel. +48 25 740 30 18
kom. +48 505 466 509
email:
e.puscian@firmowe-gadzety.pl
Zofia Kierylak
Zofia Kierylak
Key Account Manager
tel. +48 25 740 30 12
kom. +48 505 466 503
email:
z.kierylak@firmowe-gadzety.pl
Marcin Grzeszczuk
Marcin Grzeszczuk
Account Manager
tel. +48 25 740 30 22
kom. +48 504 193 192
email:
m.grzeszczuk@firmowe-gadzety.pl
Anna Kurowska
Anna Kurowska
Managing Director
tel. +48 25 740 30 10
kom. +48 505 171 191
email:
a.kurowska@firmowe-gadzety.pl
Rafał Witek
Rafał Witek
Key Account Manager
tel. +48 25 740 30 15
kom. +48 500 460 777
email:
r.witek@firmowe-gadzety.pl
Łukasz Borkowski
Łukasz Borkowski
Account Manager
tel. +48 25 740 30 16
kom. +48 504 418 417
email:
l.borkowski@firmowe-gadzety.pl
Edyta Chmielewska
Edyta Chmielewska
Account Manager
tel. +48 25 740 30 17
kom. +48 500 460 503
email:
e.chmielewska@firmowe-gadzety.pl
Helena Staręga
Helena Staręga
Account Manager
tel. +48 25 740 30 13
kom. +48 505 466 512
email:
h.starega@firmowe-gadzety.pl
 Formularz kontaktowy 

Skontaktuj się z nami

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Wysłano

Najczęsciej oglądane