O nas 
image
Zaczynamy od idei. Od iskry, za którą warto iść dalej, która jest źródłem nowatorskich rozwiązań i jednocześnie rozświetla dalszą drogę. Swoim pomysłem zapalamy siebie nawzajem, tworząc szkic koncepcji, która pokieruje dalszym działaniem..
image
Kolejnym krokiem jest kreacja planu. Na tym etapie odpada najwięcej elementów – kondensujemy swój pomysł do rozmiarów, w których każda część wynika z kolejnej, nie zaburzając przejrzystości przekazu..
image
Ostatnim elementem jest wspólne wdrożenie planu w życie. Najprzyjemniejsza część współpracy. Przekonaj się, że warto do niego dojść!

 Dlaczego my? 

Bo nie musisz się już o nic martwić. Usiądź wygodnie i zastanów się jaki chcesz osiągnąć cel, a my zajmiemy się resztą.

Z firmą jest jak z ciałem człowieka, często zewnętrzne objawy są skutkiem wewnętrznych problemów. Przez 17 lat obserwujemy rynek i ze szczerą uwagą pomagamy naszym klientom w ich dążeniu do sukcesu. Obserwacje doprowadziły nas do ważnego, lecz oczywistego wniosku – najpewniejszy sukces odnosi się podczas działań kompleksowych. Dlatego oprócz działań marketingowych, całą zewnętrzną opieką nad „ciałem” firmy, oferujemy coś więcej. Jesteśmy grupą kapitałową Tech-Media, która wspiera firmy na płaszczyźnie wewnętrznej i zewnętrznej.Technologia przedłużeniem zmysłówNasza spółka technologiczna tworzy programy do zarządzania firmą, produkcją czy czasem pracy. Wspieramy od środka firmy, by wydobyć z nich największy potencjał. Program do zarządzania produkcją pozwala mieć wgląd w każdy etap produkcji i umożliwia sprawdzenie, która jej część wymaga usprawnienia. Programy do zarządzania czasem wspomagają produktywność pracowników, a wykorzystanie technik grywalizacji zwiększa motywację do pracy. Programy do zarządzania firmą to rozbudowany CRM, który szyjemy na miarę klienta. Spotkaliśmy już mnóstwo wyzwań, jakie stawiały przed nami przedsiębiorstwa z różnych branż, a każde jedno analizowaliśmy pod względem indywidualnych rozwiązań. To wyrobiło w nas perspektywę, która w Twoim celu może doprowadzić do skuteczniejszych i szybszych rozwiązań. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń.Traktujemy marketing jako sztukę kontaktuPozostając przy porównaniu firmy do ciała, marketing traktujemy nie tylko jako „ubranie”, ale przede wszystkim jako charakter. Uwielbiamy czuć coś więcej, dlatego skupiamy się na tym by łącznie z produktem ofiarować emocje, uczucia i doznania. Spełniamy obietnice, jaką Twoja firma składa swoim klientom. Dostarczamy zadowolenie, co jest mierzalnym potwierdzeniem naszej pasji. Z szeroko otwartymi oczami i dreszczem ekscytacji śledzimy wszystko to, co świat chce nam ofiarować w darze inspiracji. Dzięki bezpośredniej współpracy z fabrykami w Europie i na Dalekim Wschodzie, możemy zaproponować gadżety reklamowe wykonane według indywidualnego projektu. Takie produkty skrojone na miarę będą spełniały swoją funkcję, niczym świetnie uszyty garnitur. Pozwól nam sprawdzić co możemy razem zrobić. Pójdź w ślady takich marek Ryanair, Pepsi, Orlen, Royal Canin, NSZZ Solidarność, Raiffeisen Bank, Getin Bank, Sephora, Douglas , nazwa.pl, Onet.pl, Play, Orange czy T-mobile. Budujmy wspólnie relacje biznesowe tworzące świat, w którym każdy chce żyć. Oparte na zaufaniu i otwartości.

Najczęściej oglądane